O MNIE/WSPÓŁPRACA


Cześć.

Nazywam się Tomasz Antoniuk. W przeciągu ostatnich dwóch lat nauczyłem się wielu technik fotografii i zdobyłem spore doświadczenie w tej dziedzinie. Mogę zrobić Ci ładne zdjęcia na Bloga, Facebook`a i Instagrama`a. Jestem otwarty na różnego rodzaju współpracę. Oferuje również przeróbkę zdjęć w takich programach jak: Photo Shop i Light Room. Zapraszam również na sesje okolicznościowe - sesje ślubne , chrzciny , urodziny dziecka .
Nie boje się wyzwań ani kilometrów, które musiałbym pokonać żeby wybrać się na sesję. Mogę pojechać nawet na drugi koniec Polski specjalnie dla Ciebie. 
Jeżeli jesteś zainteresowany/a to proszę o kontakt na mój adres e-mail -annthonny.tom@gmail.com 

W ostatnim czasie polubiłem również stawać po drugiej stronie obiektywu, więc jeśli potrzebujesz modela na sesji to również jestem zainteresowany taką współpracą.  

Ostatnio zacząłem prowadzić warsztaty fotograficzne jeśli chcesz nauczyć się technik retuszu lub zrobić fajne zdjęcia które wzbogacą Twoje portfolio to zapraszam :
http://anthonytom.blogspot.com/2017/05/od-zera-do-retuszera.html

NIP : 527 27 50 054

Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz udostępnianie innym osobom bez mojej zgody jest całkowicie zabronione Dz.U. 1994 nr.24 poz83